2. Втора лига
  3. Видима с класика над Етър в три полувремена

Видима с класика над Етър в три полувремена

„Видима-Раковски” спечели с 3:0 контролната си среща срещу „Етър”, играна в Ловеч. Двата спортно-технически щаба се разбраха да изиграят три полувремена по 30 минути.

Резултатът беше открит от Тодор Колев в 14-та минута, а 5 минути по-късно Стефан Гинчев удвои преднината – 2:0. При този резултат завърши и първата част от 30 минути. В 47-та минута резултатът стана класически, след като Тодор Колев реализира втория си гол в мача и „Видима-Раковски” поведе с 3:0. През третата част не се случи нищо съществено и при резултат 3:0 дойде последният съдийски сигнал.

Състав на „Видима-Раковски”: Ивайло Василев, Атанас Дреновички, Борис Андонов, Михаил Минков, Калин Щърков, Ахмед Хикмет, Руслан Иванов, Милен Тонев, Максим Стойков, Тодор Колев и Стефан Гинчев /Николай Митев, Димитър Наков, Самет Ашимов и Кристиян Тафраджийски/ .

„Виолетовите“ бяха в състав: Цветомир Цанков, Георги Гайдаров, Ивайло Русев, Александър Томаш (к), Венцислав Йорданов, Диян Димов, Радослав Анев, Мартин Станкев, Христо Господинов, Юсеф Идриси, Тодор Колев. Цанко Цветанов след 60-ата минута прави смените в тима. На вратата Венци Димитров, влязоха още Давид, Макенджиев, Н’Теде, Апостолов, Кевин, Караиванов, Русков, Кралев и Фидел.

Точно преди седмица двата тима играха отново, като севлиевци биха с 1:0 с гол на Ахмед Хикмет в 53-ата минута.

„Играхме в три части по 30 минути, като в първата стояхме добре, независимо от двата гола. Започнахме добре и имахме възможности, но получихме гол. Играхме открито и „Видима“ залагаше на контри. През втората част играхме лошо, тръгнахме сляпо да атакуваме, в третата смених основните футболисти и влязоха тези на проби, беше по-добре от втората част. В неделя отново тук в Ловеч от 12 ч. играем срещу „Спартак“ (Плевен)“, коментира след мача Цанко Цветанов.