3. Волейболистки на ЦСКА с бронзови медали на Държавното първенство по волейбол

Волейболистки на ЦСКА с бронзови медали на Държавното първенство по волейбол

Момичетата на треньора Габриела Айшинова победиха в мача за третото място състава на Звезди 94 (София) с 3:0 гейма

Волейболистките на ЦСКА спечелиха бронзовите медали от Държавното първенство за девойки старша възраст. Момичетата на треньора Габриела Айшинова победиха в мача за третото място състава на Звезди 94 (София) с 3:0 гейма. Това беше втори успех за червените над този противник на републиканското, след като и в груповата фаза ЦСКА постигна успех над Звезди 94 с 3:1 гейма.  Разпределителка Полина Нейкова взе приза за номер 1 на нейния пост.

Армейките спечелиха своята група след три победи, като освен днешния съперник се справиха с Пирин (Разлог) и Марица (Пловдив). На полуфинала обаче ЦСКА отстъпи на домакина на турнира Славия и така не успя да продължи борбата за титлата. В редовния сезон на региона ЦСКА завърши на лидерската позиция на 5 точки преднина от втория Левски.