3. Виктория Волей бие в генерална репетиция за старта на сезона

Виктория Волей бие в генерална репетиция за старта на сезона

Пловдивско дерби открива Висшата лига

Виктория Волей спечели пловдивското дерби срещу волейболния Строител и завърши на трето място в четиристранния приятелски турнир в Града под тепетата.

Надпреварата приключи днес в зала „Строител“ и в нея участваха още отборите на Дунав (Русе) и Дея Спорт (Бургас).

В последния си мач младите „викторианци“ на треньора Атанас Митрев надиграха Строител с 3:0 (25:18, 25:12, 25:22).

В игра за Виктория Волей се завърна капитанът Иван Стоичков, който пропусна първите две срещи на тима си.

Победител в турнира стана отборът на Дунав (Русе), който в спор за първото място надигра Дея Спорт (Бургас) с 3:1 гейма.

Следващата седмица първенството във Висшата лига при мъжете стартира също с пловдивско дерби.

Двубоят между Виктория Волей и Строител е в събота (14 октомври) от 17:00 часа в залата на СУ „Цар Симеон Велики“.