2. Трета лига
  3. Новият треньор на Родопа тръгна с победа в Марково

Новият треньор на Родопа тръгна с победа в Марково

Новият старши треньор на Родопа Кирякос Георгиу стартира с победа престоя си начело на тима. Тимът от Смолян победи с 2:1 при гостуването си на Сокол (Марково) в мач от първия кръг на Югоизточната трета лига.

Резултатът бе открит от Кисьов с глава в 32-та минута, след центриране от Теодор Стефанов. Малко по-късно имаше и ситуация за дузпа в полза на Родопа, но главният рефер Николай Николов не бе на това мнение. Кисьов имаше още две добри положения през полувремето, като и Антон Белюков.

Вторите 45 минути започнаха с лек домакински превес, но Родопа успя да удвои в 75-та минута, като отново голмайстор бе Михаел Кисьов, след асистенция на Антон Белюков . Тимът на Сокол намали в 83-та минута, след дузпа изпълнена от Сезгин Четин. Положения за гостите имаха още Теодор Стефанов и Даниел Кутев. Така в крайна сметка, Родопа ознаменува официалния дебют на старши треньора Кириякос Георгиу с победа.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител