2. Трета лига
  3. Дубълът на ЦСКА победи „Хебър” ІІ Пазарджик с 3:1

Дубълът на ЦСКА победи „Хебър” ІІ Пазарджик с 3:1

Коренно различен мач изиграха младите футболисти на ЦСКА, водени от наставника Стамен Белчев, срещу колегите си от дублиращия отбор на „Хебър” Пазарджик, и постигнаха съвсем заслужена победа с 3:1. Мачът започна с превес за отбора на домакините. В 7-ма минута след атака на домакините по левия фланг , подета от Александър Кожухаров, последва центриране в наказателното поле на гостите и там Георги Димитров с глава простреля вратаря им Диян Димов за 1:0. В 20-та минута Илиян Антонов центрира в наказателното поле на гостите и при настъпилото меле най-съобразителен се оказа Мартин Сотиров за 2:0. Осем минути по-късно при атака по десния фланг последва остро центриране по земята в наказателното поле на гостите и за Георги Димитров не бе трудно за отклони топката с крак за класическото 3:0. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка.
През втората част на срещата и двамата наставници Стамен Белчев и Спас Гигов извършиха поетапно по пет смени. Играта на терена се поизравни. Последният гол в срещата отбеляза в самия край Благовест Величков. Тогава  бърза контраатака завърши с негов гол  за 3:1.
След мача наставникът на ЦСКА ІІ Стамен Белчев изрази задоволство от играта на футболистите, на които бе гласувал доверие в този двубой и заяви, че победата е напълно заслужена след по-добрата игра на неговите възпитаници от тази на футболистите от „Хебър” ІІ.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител