2. Нефтохимик
  3. Старшата на Нефтохимик обърна мъжкия обор на Чепинец

Старшата на Нефтохимик обърна мъжкия обор на Чепинец

Юношите старша възраст на Нефтохимик победиха мъжкия отбор на Чепинец /Велинград/ с 4:3.

Срещата се игра днес, по време на подготвителния лагер на "шейховете" във Велинград.

Първото полувреме завърши при резултат 2:0 в полза на Чепинец. Домакините поведоха в 11-та минута, след центриране и удар с глава.

В 28-ма минута, след изпълнение на пряк свободен удар в тяхна полза, топката срещна ръката на играча на Нефтохимик Николай Парчев, заради което главният арбитър отсъди дузпа. Така велинградчани удвоиха аванса си. До края на полувремето "шейховете" имаха няколко възможности да отбележат, но направиха пропуски при завършването на атаката.

През втората част старши-треньорът Господин Господинов промени изцяло състава. Гостите взеха превес на терена, но допуснаха една грешка в отбраната, която им струваше трети гол в тяхната врата. След него обаче подеха мощна атака и в 62-ра минута намалиха резултата до 3:1.

След добра комбинация между Петър Зелямов и Асан Ахмед, Христомир Златинов остана сам срещу вратаря и отбеляза първото попадение за Нефтохимик.

Две минути по-късно те получиха възможност да изпълнят дузпа, след като Асан Ахмед бе съборен в наказателното поле. От бялата точка той бе точен за 3:2.

След това възможности да изравнят резултата пропуснаха Иван Игнатов, Даниел Атанасов и Христомир Златинов, но в 73-та минута , след диагонален пас на Асан Ахмед към Иван Игнатов, Игнатов излезе сам срещу вратаря и отбеляза за 3:3 В 85-та минута, след постепенна атака и удар извън наказателното поле, Иван Игнатов реши резултата 4:3 в полза на Нефтохимик.

Състав на Нефтохимик /първо полувреме/: Стилиан Каридов, Никола Иванов, Божидар Кисьов, Николай Парчев, Даниел Митрев, Петър Зелямов, Антон Маргаритов, Мартин Думбаков, Ивайло Неделев, Никола Динев, Матей Иванов

Състав на Нефтохимик /второ полувреме/: Марио Исаков, Никола Вълчинов, Димитър Железов. Христо Иванов, Мариян Вълчинов, Петър Зелямов, Димитър Димитров, Даниел Атанасов, Асан Ахмед, Иван Игнатов, Христомир Златинов.

Шеф на Нафтата с интересни разкрития, вижте каква отлична новина чака Бургас

Интервю с изпълнителния директор Николай Тодоров

Сензациите в пресата: ЦСКА праща защитник в Етър

Война в Бургас заради треньор, Ренан виси за Торпедо, Стивън Петков води атаката на Ботев срещу ЦСКА, бразилец пред дебют и още…

ОБЗОР: Нефтохимик е лидер в Югоизточната Трета лига (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте как завършиха срещите от третия кръг и класирането след тях

ОФИЦИАЛНО: Нефтохимик се раздели с треньор по взаимно съгласие

Господин Господинов вече не е част от академията

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Черно море с втора победа в Елитната група

“Моряците”, водени от Мартин Христов, надиграха тима на Нефтохимик в Бургас с 2:0

ОБЗОР: Нефтохимик взе 3 т. от Марково в Югоизточната Трета лига