2. Локомотив (Пд)
  3. Садъков: За трети мач поред свирят пресилена дузпа срещу нас

Садъков: За трети мач поред свирят пресилена дузпа срещу нас

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Аян Садъков остана доволен от победата на неговия тим с 3:2 над тима на Пирин и заяви, че младите момчета в отбора са се вдигнали, дали са всичко от себе си и заслужено са спечелили победата, предаде репортер на Novsport.com. Садъков добави, че вече става тенденция срещу неговия тим да се свирят пресилени дузпи.

„Мисля, че се получи добра среща. Локомотив до последната минута търсеше победата и заслужено се поздрави с нея. Искам да благодаря на момчетата за старанието и раздаването до самия край на мача. Може би от суеверие не гледах дузпата на Делибашич. Трети пореден мач срещу нас свирят пресилени дузпи. С Локо Сф им дадоха дузпа за 1:1, днес на Пирин за 2:2. Срещу Литекс също за 1:0 им дадоха дузпа. Момчетата са млади, но намериха сили се вдигнаха, въпреки дузпата. Мисля, че тя малко наклони везните в полза на Пирин и за младите момчета бе трудно да се върнат в мача, но останаха в играта, дадоха всичко то себе си и се поздравиха с победата”, заяви Садъков на последвалата пресконференция.

„Съгласен съм с колегата Шенсой, че през второто полувреме нямахме чисти положения за гол, но бяхме по-активният тим на терена, показахме характер и заслужено спечелихме. Нормално бе тонусът в играта ни да падне. Митко Илиев получи контузия и бе заменен принудително, Том също имаше проблеми. Също така мисля, че и жегата спомогна за слабата ни игра през втората част. В крайна сметка справедливостта възстържествува”, завърши наставникът на Локо Пловдив.

Пенев след болезненото 3:3: Доволен съм