2. - Лига Европа
  3. ЦСКА (Москва) победи Нанси с 4:3 в голов трилър

ЦСКА (Москва) победи Нанси с 4:3 в голов трилър

Руският гранд ЦСКА (Москва) се добра до победа с 4:3 над френския Нанси като гост. Това стана в среща от Група "Н" за Купата на УЕФА, която се игра на стадион "Maрсел Пикот" в Нанси.

Домакините започнаха по-активно срещата и логично стигнаха до първото попадение, което бе дело на Зерка в 5-ата минута. След този гол футболистите на Нанси видимо се успокоиха и позволиха на московския им съперник да поеме инициативата в срещата.

Вагнер Лав успя да изравни резултата в 23-ата минута, а само десет минути по-късно Рамон направи 2:1 в полза на ЦСКА. След попадението ЦСКА продължиха да пресират своя съперник и се добраха до трето попадение, което бе дело отново на Лав в 61-ата. Домакините съумяха да изравнят с голове на Ферет в 72-ата минута и Камерлинг в 79-ата минута. Мачът отиваше към равен, но Лав донесе победата на своя тим, като оформи своя хеттрик в 88-ата минута.

След този мач ЦСКА заемат първото място с пълен актив от 12 точки, докато Нанси е на втора позиция с 4 точки.
Фон Витри: Лудогорец може да стигне до елиминациите

Норвежкият защитник на Лудогорец говори след равенството с Виктория Пилзен

ПАОК и Десподов паднаха на „Тумба“(ВИДЕО)

Лондонският Челси разби вкъщи белгийския Гент

Какъв мач! Юнайтед пропиля аванс от два гола срещу Порто, но Магуайър спаси тима си от загуба в края (ВИДЕО)