3. Левски гради терени с лазер

Левски гради терени с лазер

Илиан пуска Йовов титуляр срещу Пирин (ГД)

В „Левски" градят и с лазер нови два супермодерни тренировъчни терена. Чрез актуална технология вчера на „Герена" замериха игрищата, за да бъдат идеално равни. Съвсем скоро ще поставят тревното покритие.

В „Левски" неочаквано се притесниха от назначението на Станислав Ставров за рефер на съботния мач с новака „Пирин" (Гоце Делчев). На „Герена" имат лоши спомени от 1/4-финала за купата преди 3 години, когато при 1:4 с „Черно море" съдията даде 2 червени картона за „сини" и отмени автогол на варненския тим.

Щабът на „Левски" обмисля да пусне Христо Йовов титуляр утре. Бижутера направи много силно включване след почивката при 2:1 с „Берое", когато вдигна отбора след пълното безхаберие през първото полувреме.

Гонещият 35 години бивш капитан може да започне като вътрешен халф. Ако Йовов вкара, ще стане голмайстор номер 10 в историята на „Левски" в „А" група.