Торино се изложи у дома срещу слабака Кремонезе (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха реми с по две попадения

Торино не успя да победи последния в класирането Кремонезе в двубой от 23-ия кръг на Серия А, завършил 2:2. "Биковете" поведоха през първата част, през втората гостите обърнаха развоя на събитията в своя полза, но Торино все пак успя да стигне до точката с попадение в 79-ата минута.

Торино е на девето място с 31 точки, докато Кремонезе почти сигурно ще изпадне от елита, като има само девет точки в актива си на последното място.

Домакините от Торино поведоха в 41-ата минута, когато Арналдо Санабрия не остави шанс на Марко Карнезеки от дузпа. Така двата отбора се оттеглиха на почивка при аванс за "биковете".

В началото на втората част Кремонезе успя да изравни резлутата. Франк Тсаджут получи топката в наказателното поле и с мощен шут я прати във вратата на домакините за 1:1.

Четвърт час преди края на мача гостите стигнаха до обрат. След рикошет топката стигна до Емануеле Валери на границата на наказателното поле, а той мигновенно я изстреля в горния ляв ъгъл за 1:2.

В 79-ата минута Алексей Миранчук върна отново Торино в двубоя, след като пусна хубав пас към Уилфред Синко, който с прецизен изстрел прати топката в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Карнезеки за 2:2.