3. VAR спря Уест Хем за реванш срещу Вила (ВИДЕО)

VAR спря Уест Хем за реванш срещу Вила (ВИДЕО)

Два отменени гола и 1:1 в Лондон

Уест Хем не можа да вземе реванш от Астън Вила за тежката загуба с 1:4 по-рано през сезона.

Срещата в Лондон от XXIX кръг на английската Висша лига приключи при равенство 1:1, след като 2 попадения на домакините бяха отменени чрез системата VAR.

„Чуковете“ откриха резултата в 29-ата минута, когато точен бе нападателят им Михаил Антонио.

Скоро след паузата той вкара още веднъж, но този път голът му бе не зачетен заради игра с ръка, а в 79-ата минута резервата на гостите Николо Дзаниоло изравни – 1:1.

В 6-ата минута на добавеното време Уест Хем отново реализира, чрез звездата си Джерард Боуен, ала след нова намеса на системата за видеоповторения бе преценено, че има игра с ръка и така мачът завърши наравно.

Астън Вила запазва 4-ото си място с 56 точки, докато Уест Хем остава 7-и с 44 в своя актив.