3. ОТЛИЧНО! Минчев с два гола при победа на Спарта (Прага)(ВИДЕО)

ОТЛИЧНО! Минчев с два гола при победа на Спарта (Прага)(ВИДЕО)

Спарта (Прага) стигна до убедителна победа над Млада (Болеслав) с 4:1 в мач от 18-ия кръг на чешката Първа лига. Мартин Минчев реализира две попадения за отбора си.

Българинът влезе в игра в 74-ата минута на мястото на Ян Кучта. 21-годишният футболист се нуждаеше от само осем минути, за да реализира и първото си попадение в срещата след асистенция на Кристоф Данек. В третата минута на добавеното време Минчев вкара и втория си гол, след като Кайринен комбинира с него.

Така Спарта се намира на третото място с актив от 36 точки и изостава на седем от лидера - Славия (Прага).

Феновете на Атлетико Мадрид с тежки наказания за хаоса срещу Реал

Двама привърженици са изправени пред доживотни забрани за посещение на мачове на тима

Барселона иска да задържи Левандовски още един сезон

Полският нападател ще е основният стрелец на тима и догодина

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона