3. ОБЗОР: Норич изпадна от Висшата лига (ВИДЕО)

ОБЗОР: Норич изпадна от Висшата лига (ВИДЕО)

Бърнли със скъпоценна победа в битката за оставане след обрат срещу Уотфорд

Норич изпадна от Висшата лига след загуба с 0:2 от Астън Вила.

"Канарчетата" са последни в таблицата с 21 точки и от следващия сезон се завръщат във второто ниво на английския футбол Чемпиъншип.

Резервата Дани Ингс изигра ключова роля за успеха на Вила, като се отчете с гол и асистенция и изкачи бирмингамци на 13-а позиция в класирането.

Кристъл Палас обърна Саутхямптън с 2:1 като  гост в друга среща от кръга.

"Светците" поведоха с гол на Ориол Ромеу в 9-а минута, но Палас изравни чрез Еберечи Езе. Влезлият като резерва Уилфрид Заха донесе трите точки за Кристъл Палас попадение в добавеното време на мача.

Палас е 12-и в класирането с 41 точки, една повече от Саутхямптън, който заема 15-о място.

Бърнли взе скъпоценна победа в битката за оставане след обрат с 2:1 при гостуването на предпоследния Уотфорд.

Автогол на Тарковски даде аванс на Уотфорд, но с попадения на Джак Корк и Джош Браунхил в последните седем минути Бърнли измъкна трите точки и зае 16-о място с 34 точки.

Толкова има и 17-ият Лийдс, който от 19:30 часа е домакин на кандидата за титлата Манчестър Сити.

РЕЗУЛТАТИ, ВИСША ЛИГА, XXXV КРЪГ:

Нюкасъл - Ливърпул        0:1

Астън Вила - Норич           2:0

Саутхемптън - Кристъл Палас  1:2

Уотфорд - Бърнли             1:2

Уулвърхемптън - Брайтън      0:3

Нотингам изпревари Манчестър Юнайтед с дебютен домакински успех (ВИДЕО)

След 1:0 над Кристъл Палас

Лас Палмас с първа победа в Ла Лига (ВИДЕО)

10 от Валенсия паднаха вкъщи с 2:3 след обрат в битката на дъното

В Италия: Монца се измъкна от опасната зона (ВИДЕО)

След класика при визитата си на Верона в Серия А

Тиаго Мота: Трябва да продължим да се подобряваме

Старши треньорът на Ювентус вярва в добрата игра на отбора

Микел Мерино сравни Арсенал с баскетболен отбор

"Понякога е лудост, когато се разхождам по коридорите в базата"

Клубовете от Висшата лига обсъждат утре промени във финансовите правила

Предложението е на Манчестър Сити

Атлетико Мадрид и Барселона играят в Маями?

Хавиер Тебас има желание да провежда мачове от Ла Лига в други континенти по примера на САЩ

Анчелоти: Искам Мбапе да вкарва голове, не да пресира

"Искам от него същото, което изисквах и от Карим Бензема", заяви треньорът на Реал Мадрид