3. ОБЗОР: Ница и Монако продължиха за Купата на Франция, ПСЖ громи (ВИДЕО)

ОБЗОР: Ница и Монако продължиха за Купата на Франция, ПСЖ громи (ВИДЕО)

Мбапе блесна с 2 гола и 2 асистенции за успеха с 4:1

Пари Сен Жермен очаквано спечели гостуването си на Орлеан от 1/16-финалите на турнира за Купата на Франция.

Килиан Мбапе блесна с 2 гола и 2 асистенции за успеха с 4:1

Звездата откри резултата в 16-ата минута, а в 63-ата го удвои от дузпа. В 73-ата френският национал асистира на Гонсало Рамос, който оформи класиката, а в 88-ата отново Мбапе подаде на младока Сени Маюлу и той сложи точка на спора с дебютния си гол за ПСЖ.

17-годишният талант записа първия си мач като резерва в предишния кръг, а сега отново влезе от пейката, точно 8 минути преди да се разпише.
Ница се наложи с 3:2 над домакина Бордо в друг мач от деня.

Еван Гесан даде аванс за гостите в 35-ата минута, а след почивката Морган Сансон беше точен на два пъти във вратата на жирондинците.

Попаденията на Жереми Ливолан и Гаетан Вайсбек на два пъти връщаха Бордо в двубоя, но не успяха да променят крайния победител.

Монако се наложи с 3:1 като гост срещу втородивизионния Родез и също се класира за осминафиналите в турнира.

Хеттрик на Уисам Бен Йедер осигури ценния успех в полза на монегаските, които допуснаха попадение, реализирано от Стоун Музалижома в 21-ата минута.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)