3. ЛУДОСТ! Вратар изравни за Лацио срещу Атлетико Мадрид в 95-та минута! (ВИДЕО)

ЛУДОСТ! Вратар изравни за Лацио срещу Атлетико Мадрид в 95-та минута! (ВИДЕО)

Иван Проведел стана първият страж, вкарал гол от игра в Шампионската лига

Лацио стигна до изключително драматично равенство 1:1 при домакинството на Атлетико Мадрид на „Стадио Олимпико“ от група „Е“ на Шампионска лига. Гостите откриха първи, но италианският тим изравни резултата дълбоко в добавеното време чрез вратаря си Иван Проведел, който е големият герой за тима на Маурицио Сари.

Атлетико Мадрид поведе с 1:0 в 29-ата минута. Науел Молина подаде към Пабло Бариос, който отправи удар от разстояние, топката рикошира в крака на Дайчи Камада, излъга вратаря Иван Проведел и влетя в мрежата му.

Иван Проведел направи страхотно спасяване в 71-ата минута. Маркос Йоренте комбинира със Самуел Лино, който бе на отлична позиция в наказателното поле на Лацио, но Проведел се хвърли в краката му и направи превъзходно спасяване.

Матиа Дзакани стреля от трудна ситуация само няколко секунди по-късно, Ян Облак внимаваше и изби топката в корнер. Луис Алберто стреля в 80-ата минута, но право в ръцете на Ян Облак. Във втората минута на добавеното време на мача Данило Каталди отправи мощен удар от разстояние, който бе отразен отново от Ян Облак, който изби топката в корнер.

Дълбоко в добавеното време на мача Лацио успя да изравни резултата. Луис Алберто центрира в наказателното поле на Атлетико Мадрид, където Иван Проведел засече топката с глава и я вкара във вратата на Ян Облак.

Диего Симеоне отрече спекулациите за напрежение в Атлетико

Треньорът на мадридчани отхвърли твърденията за негативизъм

Няма да отлагат мачовете на Манчестър Сити след Световното клубно

Висшата лига е отказала на шампионите, разкри Гуардиола

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)