3. Лацио би Лече с 1:0 (ВИДЕО)

Лацио би Лече с 1:0 (ВИДЕО)

Лацио се наложи над Лече с 1:0 в ранния неделен мач от 20-ия кръг на италианската Серия А.

Единственото попадение за успеха на "орлите" вкара Фелипе Андерсон в 58-ата минута на срещата.

Още в 13-ата минута Густав Исаксен от Лацио имаше добра възможност да открие резултата, но вратарят на Лече Владимиро Фалконе спаси удара му от наказателното поле.
Мохамед Куба отговора малко по-късно с хубав удар за Лече.

В началото на втората част шут на Матия Дзакани от римляните мина малко над напречната греда. Така се стигна до 58-ата минута, когато Лацио откри чрез отлична колективна атака, при която Луис Алберто изведе Андерсон, който вкара с хубав удар под гредата.

Със спечелените 3 точки Лацио се изкачи до пето място в класирането, като изпревари отборите на Болоня и Наполи. Лече остана на 13-а позиция, като е с 6 точки над опасната зона.

Висшата лига е отказала на шампионите, разкри Гуардиола

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания (ВИДЕО)

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули (ВИДЕО)

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа (ВИДЕО)

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)