3. Бонучи надъха Унион след загубата

Бонучи надъха Унион след загубата

Бранителят бе сменен преди гола на Реал

Опитният защитник Леонардо Бонучи изрази увереност, че тимът му Унион Берлин ще става все по-уверен в хода на сезона. Европейският шампион с Италия игра 80 минути на "Сантяго Бернабеу" при загубата с 0:1 от Реал. Голът пък падна в последната минута на продължението.

"Дълбоко съжаляваме за загубата. Този дебют в Шампионската лига обаче ни дава сили да продължим уверено сезона", написа 36-годишният италиански футболист в профила си в социалната мрежа Инстаграм след мача в Мадрид.

Леонардо Бонучи бе привлечен от Унион Берлин през лятото, след като бранителят се раздели с италианския Ювентус.

Кирил Десподов отнесе глоба от ПАОК

Гръцкият гранд глоби играчите за слабите резултати

Аугсбург надви Гладбах с 2:1 и взе втората си победа за сезона (ВИДЕО)

Кристоф Щьогер вкара почетният гол за гостите, но той не бе достатъчен за частичен обрат

Погба: Кошмарът свърши

Френският халф наруши мълчанието си около допинг скандала

Наполи мина и през Комо с 3:1, за да оглави Серия А (ВИДЕО)

Новакът успя да стигне до 1:1 на почивката, но капитулира след нея

Спалети обяви националите на Италия за Белгия и Израел

Името Малдини отново ще облече екипа на "Скуадра Адзура"

Артета хвали постоянството на Арсенал

Мениджърът на "топчиите" е доволен от добрата форма на отбора му от старта на сезона