2. Други спортове
  3. Левски-Илиана спечели отборната титла при жените

Левски-Илиана спечели отборната титла при жените

Възпитаничките на клуба на Илиана Раева - Силвия Митева и Александра Нушева, събраха сбор от 99,675 точки

Гимнастичките на Левски-Илиана спечелиха отборната титла при жените на държавното първенство по художествена гимнастика в категория "Елит", което се провежда в столичната зала "Универсиада". Възпитаничките на клуба на Илиана Раева - Силвия Митева и Александра Нушева, събраха сбор от 99,675 точки.

На второ място е Левски /Жулиета Канталупи и Невяна Владинова/ - 99,500 точки. На трето място завърши ЦСКА /Диляна Проданова и Кристина Илиева/ с 91,625 точки. Отборната титла при девойките-старша възраст спечели Черноморец /Бургас/ - 92,325 точки пред Чар ДКС Варна - 90,900 точки, и Левски - 88,275 точки.

Боряна Калейн от Левски Триадица е шампионка в многобоя при девойките-младша възраст с 91,200 точки. На второ място е дъщерята на бившия треньор на ФК ЦСКА Милен Радуканов - Мадлен Радуканова от Левски Триадица с 82,375 точки, а трета е Антоанет Кехайова от Грация Варна - 80,425 точки. Днес състезането продължава до 21,45 часа с многобой при жените, а утре от 9,30 часа до 15,30 часа са финалите в трите възрастови групи.

БФХГ ще обясни ситуацията с Краснобаева след Управителен съвет

По-рано днес бронзовата медалистка от Будапеща обяви, че няма да се състезава за България

Гимнастичка обяви, че вече няма да се състезава за България

Елвира Краснобаева е бронзова медалистка на лента от Европейското първенство тази година