2. - Други
  3. "Арабският Ливърпул" гази здраво за Купата на Краля

"Арабският Ливърпул" гази здраво за Купата на Краля

Отборът на Вайналдум, Хендерсън и Джерард спечели с 4:0 срещу Джеда Клуб

Ал Итифак разгроми втородивизионния Джеда Клуб с 4:0 в мач от 1/16-финалите за Купата на Краля на Саудитска Арабия и намери място сред най-добрите 16 в надпреварата.

За отбора, воден от легендата на Ливърпул Стивън Джерард, блеснаха бившите играчи на мърсисайдци Жоржиньо Вайналдум и Джорджан Хендерсън, както и Муса Дембеле и Мохамед Ал-Кувайкиби.

Ал Итифак стигна до комфортен аванс от три попадения до почивката. В 26-ата минута Вайналдум откри след асистенция на Ал-Кувайкиби. Дембеле се разписа в 38-ата и 45-ата след асистенции съответно на Мохамед Юсеф и Хендерсън.

В 55-ата минута попадение на Джини Вайналдум не бе зачетено, но четири по-късно нидерландецът добави асистенция на сметката си, подавайки за попадението на Мохамед Ал-Кувайбики.

ПСЖ ще бъде без Коло Муани срещу Страсбург

Нападателят има навехнат глезен

ПСЖ иска да привлече Маркус Тюрам, но той се дърпа за трансфер

Нападателят на Интер май не иска хич да ходи в Париж

Интер Маями започва преговори с Луис Суарес за нов договор

Клубът иска да задържи уругвайския голаджия

Португалия се справи с Полша при визитата си, Роналдо с нов рекорден гол (ВИДЕО)