3. Юношите ни до 16 г. с втора загуба от Румъния

Юношите ни до 16 г. с втора загуба от Румъния

Възпитаниците на Калоян Георгиев паднаха с 0:2 в контрола

Юношите на България (до 16 години) на треньора Калоян Георгиев отстъпиха и във втората среща пред връстниците си от Румъния.

След като в първия мач младите румънски таланти спечелиха с 4:0, днес те отново се поздравиха с победа – този път с 2:0.

Юношата на ФКСБ Михай Тома откри резултата в 3-ата минута след подаване на Петкулеску. В 54-ата минута съотборникът му от ФКСБ Давид Попа удвои.

До края на мача Юстин Дойкару и Козмин Стана можеха да вкарат нови попадения в българската врата, но стражът на България Атанас Кехайов спаси майсторски.

Състав на България: Дойчинов (41 – Атанас Кехайов), Кристиян Йорданов (67 – Дограмаджиев), Михаил Полендаков (48 – Валентин Иванов), Георги Попов, Теодор Райков, Живодар Жеков (36 – Атанас Янев), Исмет Хасан (59 – Юлиян Гилов), Максимилиан Симеонов (41 – Михаил Петров, 59 – Валентин Кърчев), Александър Джамов (41 – Аксел Велев), Емил Найденов (59 – Светослав Тодоров), Тарек Жензарли (41 – Виторио Шотев).