3. Сливен смаза Янтра в последната си контрола преди подновяването на „А” група

Сливен смаза Янтра в последната си контрола преди подновяването на „А” група

Сливен разгроми тима на Янтра /Габрово/ със 7:2 в контрола. Проверката бе последна за “воеводите” преди началото на пролетния полусезон на “А” група

Сливен разгроми тима на Янтра /Габрово/ със 7:2 в контрола. Проверката бе последна за “воеводите” преди началото на пролетния полусезон на “А” група. Головата фиеста откри Георги Каранейчев три минути преди почивката, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Първата част бе равностойна, предвид тежкия заснежен терен на тренировъчното игрище на стадион “Хаджи Димитър”. След подновяването на играта домакините бяха още по-настъпателни, докато гостите не издържаха физически. След груба грешка на резервния вратар на Сливен Георги Георгиев, тимът на Янтра стигна до равенството в 46-та минута, когато Маринов не сгреши при изпълнението на дузпа.

За головата фиеста с четири  попадения се отчете Валентин Веселинов. Той бе точен в 55, 57, 67 и 70 минути. С красив гол ще се запомни и най-новото попълнение на Сливен Марко Илич, който с далечен прехвърлящ удар изненада стража на гостите. Сред голмайсторите се записа и Ивайло Петров. За Янтра второто попадение в 83-та минута отбеляза Кинов.

Състави
:

Сливен:Караманов, Цирков, Хашев, Стоев, Попов, Дилян Колев, Стефанов, Бакалов, Каранейчев, Марчев, Стойчев
/Георгиев, Веселинов, Макенджиев, Кушев, Георги Петров, Ст.Георгиев, Ивайло Петров, Митев, Илич, Недялков/

Янтра
:Витанов, Георгиев, Коев, Василев, Иванов, Христов, Атанасов, Колев, Ванков, Косев, Маринов
/Станчев, Кинов, Стоянов, Кънев, Ракидзис, Станчев/

Мими Данева
Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 1:1

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза