3. Сърби ще свирят контролата с Иран в Пловдив

Сърби ще свирят контролата с Иран в Пловдив

41-годишният сръбски съдия Лазар Лукич ще ръководи контролната среща между националните отбори на България и Иран в четвъртък, 7-и септември.

Мачът ще започне от 19.00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив и е проверка за "лъвовете" преди важната европейска квалификация с Черна гора три дни по-късно.

Помощници на Лукич ще бъдат неговите сънародници Драган Богичевич и Боян Банович, а четвърти арбитър е Кристиян Колев от Пловдив.

Според сайта maxbetsport.rs, през декември Лукич е бил под угрозата за загуби международната си значка и ФИФА да свали доверието си от него. В крайна сметка това не се е случило и той остава с международна категория. През тази есен той ръководи мача от Лигата на Конференциите между Хонка (Финландия) и Тобол (Казахстан), а по-късно беше и четвърти съдия на срещата Фиорентина (Италия) – Рапид (Виена, Австрия).

През 2021-а година е главен арбитър на мача между младежките отбори до 21 години на България и Швейцария в София, а мачът приключва с успех на гостите с 0:1.

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)

Двата тима не успяха да си отбележат гол в мач без особени футболни достойнства

Левски с подробности за билетите за мача с Пирин

От Левски обявиха подробности относно продажбата на билети за мача срещу Пирин (Благоевград) от турнира за Купата на България