3. Разгром на Арда над Литекс за Купата (ВИДЕО)

Разгром на Арда над Литекс за Купата (ВИДЕО)

Арда разгроми Литекс с 4:1 в мач от осминафиналите на "Sesame" Купа на България.

В 18-ата минута Митев разстреля вратаря на "оранжевите" Алекс Божев с мощен шут в ъгъла от 25 метра. Малко след това Тонислав Йорданов удвои след многоходова атака, завършила с удар от точката на дузпата.

В 62-ата минута Виктор Василев намали за гостите. Нападателят реализира от десетина метра.

Само 3 минути по-късно Тонислав Йорданов вкара втория си гол в мача и отново даде комфортен аванс на Арда. За да дойде 71-ата минута, когато нападателят оформи своя хеттрик с ново попадение във вратата на бившия си отбор. На четвъртфинал за Купата вече се класираха Пирин (Благоевград) и Спартак (Варна).

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0

Двата тима не успяха да си отбележат гол в мач без особени футболни достойнства

Левски с подробности за билетите за мача с Пирин

От Левски обявиха подробности относно продажбата на билети за мача срещу Пирин (Благоевград) от турнира за Купата на България