Пълен успех за Лудогорец в Елитните групи

Тимът до 15 години спечели първенството

Лудогорец спечели Елитното първенство до 15 години. Момчетата на Милен Маринов завършиха сезона като първенци, с което Лудогорец завоюва и трите Елитни шампионата у нас - при 15, 16 и 17-годишните футболисти.

Най-малките играчи сред трите възрастови заслужиха титлата, след като не допуснаха нито една загуба през пролетния полусезон. Отборът демонстрира и най-добрата защита, в резултат на което за 30 изиграни мача допуснаха едва 8 гола в своята врата.

Юношите на Шампиона се поздравиха със спечеленото първенство след последния мач за пролетния дял - срещу Кронос (Пловдив), игран у дома. Разградчани подцениха съперника и в резултат срещата завърши с реми 1:1. Точен за "зелените" бе Веселин Атанасов, който откри резултата в 7-та минута след асистенция на Ястиян Георгиев. Пред разградчани се разкриха още редица голови ситуации и макар те да доминираха на терена, през първото полувреме гостите успяха да реализират единствената си възможност, с което изравниха. "Орлетата" до последно преследваха победата, но така и не съумяха да увеличат резултата в своя полза.