3. ОФК Сливен спечели турнира по футбол за Купа "Хаджи Димитър"

ОФК Сливен спечели турнира по футбол за Купа "Хаджи Димитър"

Отборът на ОФК Сливен спечели 11-то издание на турнира по футбол за момчета за Купа "Хаджи Димитър" в Сливен. Това е втора поредна победа на младите сливенски футболисти от традиционната проява, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

Отборът на ОФК Сливен  спечели 11-то издание на турнира по футбол за момчета за Купа "Хаджи Димитър" в Сливен. Това е втора поредна победа на младите сливенски футболисти от традиционната проява, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

На финала ОФК Сливен се наложи над ФК Буря (Градско) с 5:0. За третото място ФК Стандарт (Шивачево) победи Спартак (Бяла) с 2:1. На пета позиция в крайното класиране  се наредиха футболистите на ФК Хаджи Димитър(Сливен), а шести остана ФК Самуил (Самуилово).

Девет отбора участваха в тридневната надпревара за Купа "Хаджи Димитър". Отборите бяха  разделени в три предварителни групи.

Организаторите от Областния футболен съюз и Община Сливен  осигуриха  екипи, футболни топки и  купи за първите  отбори. Индивидуално по постове бяха  отличени за нападател - Стефастиян Димитров от ФК Стандарт, за халф – Марин Петров от ОФК Сливен, вратар – Мурад Мурадов от ФК Буря.

Купата за най-добър играч на турнира спечели  Георги Кънчев от  ОФК Сливен.

Феновете на Локо Пловдив искат Крушарски и ръководството вън

Левски получи 1000 билета за гостуването на Славия

Цената на пропуските е 20 лева

Любо Пенев: Не наказваме грешките на противника

Треньорът на Локо Пловдив очаквано не беше доволен от загубата с 0:2 от ЦСКА 1948

Валентин Илиев: Нямам право да кажа, че сме играли слабо