3. Красимир Балъков: Индивидуална класа реши мача в тяхна полза

Красимир Балъков: Индивидуална класа реши мача в тяхна полза

Треньорът на Черноморец Красимир Балъков остана разочарован от загубата на неговия тим с 0:1 от шампиона ЦСКА, предаде репортер на Novsport.com. Срещата се игра на стадион „Лазур” в Бургас и бе от програмата на 25-ия кръг на „А” група. Победното попадение за „червените” бе дело на дошлия през зимната пауза от Ботев Дормушали Саидходжа в 50-ата минута.

„Мисля, че стана добър мач за всички зрители, както за тези на стадиона, така и за тези пред телевизионните екрани. Една атака и индивидуалната класа на Саидходжа решиха срещата в тяхна полза. Поздравявам тима на ЦСКА за победата и му пожелавам всичко най-хубаво за в бъдеще. През втората част имахме две-три добри ситуации за отбелязване на гол, но за жалост не успяхме да ги реализираме. Нашият основен проблем е, че не успяваме да вкараме положенията, които създаваме и тук идва и разликата с ЦСКА. Не мога да имам претенции към моите момчета, защото се бориха до последно. При нас се забелязва една такава тенденция, че имаме респект към отбори като ЦСКА и Левски. В този двубой искахме да покажем на какво сме способни, но за жалост не успяхме и загубихме”, каза Балъков на пресконференцията след мача.

"Искам да допълня, че нашите съдии са виновни за това по стадионите да няма хора, те ги гонят. Причина за това са ненужните накъсвания на играта, за всяко по-леко съприкосновение се отсъжда нарушение, а това не е правилно. Смятам, че Левски и ЦСКА най-накрая ще изиграят един нормален мач. Срещата е много важна и за двата тима. Ако "червените" не загубят това ще увеличи драстично шансовете им да запазят шампионската си титла", допълни Балъков

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза