3. Дебютът на №88 влезе в историята

Дебютът на №88 влезе в историята

Елиот Гранден влезе в историята на ЦСКА. Нападателят с №88 се разписа в дебюта си след само 25 минути с червената фланелка. Гранден стана десетият чужденец, отбелязал гол в първия си официален мач за червените. Тази пролет това направи и румънецът Даниел Панку, който заби на Локомотив (Пд) в ХVI кръг.

Преди дях с гол дебютираха Рамсик Григорян (Армения), Божо Джуркович (Сърбия), Жоао Брито (Португалия), Радослав Забавник (Словакия), Гийом да Заади (Кот д'Ивоар), Хосе Луис Гарсес (Панама), Виктор Морозс (Латвия) и Давид да Силва (Португалия).

В същото време Иван Караджов се върна на вратата на ЦСКА. Той започна титуляр срещу Спортист снощи. 20-годишният играч не бе пазил в официален мач на червените повече от четири месеца. За последно той бе под рамката на 25 октомври 2009 при загубата 0:3 от Миньор на Армията. След това излязоха информациите за пиянските му изцепки с Иван Иванов и треньорът Любослав Пенев го изхвърли от състава.

От този 25 октомври до вчера за ЦСКА пазеха Ивайло Петров и Здравко Чавдаров. Новият треньор Йоан Андоне реши да реабилитира Караджата, който наскоро подписа нов двегодишен договор с армейците. Срещу Спортист снощи той нямаше никаква работа до последната секунда на мача, когато гостите вкараха от дузпа.

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза