3. Берое завърши 1:1 с поляци

Берое завърши 1:1 с поляци

Отборът на Берое завърши 1:1 срещу полския Подбескидже в третата си контрола на турска земя по време на подготовката за втория полусезон. В първите си две проверки старозагорци загубиха с 0:1 от Балкани (Косово) и 0:2 от Рубин (Русия).

Поляците откриха резултата в 19-ата минута, когато след хубава комбинация Роман Гоку се оказа на позиция сам срещу Иван Караджов и реализира. В 79-ата минута на мача обаче българите изравниха. Младият Васил Василев се възползва от безумна грешка на вратаря на Подбескидже, който просто му предостави топката на празна врата за 1:1.

До края на мача Берое натисна в търсене на победата, но до ново попадение така и не се стигна. Така заралии реализираха първо попадение на турска земя и записаха първо равенство.

НА ЖИВО: ЦСКА - Септември (София) (СТАРТОВИ СЪСТАВИ)

Проследете мача на живо с картина при нас

Новият треньор на Берое: Целта ни е да сме в Топ 8 и да си гарантираме спасението

Хосу Урибе осъзнава на какво място е попаднал

Крушарски: Никой не ме е търсил да купи Локомотив Пловдив

Собственикът на "смърфовете" е направил последната си визита на "Лаута"

Левски със съобщение за феновете преди Ботев Пловдив

"Сините" обявиха маршрута, по който феновете трябва да се движат

Ботев Пловдив обяви всички мерки за сигурност преди Левски

Вижте къде ще бъде ограничено движението и как ще се гарантира реда по време на мача