3. Арда загуби контрола от датчани

Арда загуби контрола от датчани

Вендсисел надви родния тим с 2:1

Отборът на Арда загуби последната си проверка на турска земя от лагера в южната ни съседка. Тимът от Кърджали записа поражение с 1:2 от датския Вендсисел. Единственото попадение за българите реализира Иван Коконов.

Датчаните откриха резултата в 21-ата минута. Тогава груба грешка на Алекс Петков позволи на Йенсен да остане сам срещу Васил Симеонов и да открие.

В 80-ата минута Арда изравни. Центриране отдясно и Иван Коконов засече от воле топката във вратата.

Скоро обаче Вендсисел отново излезе напред. Сойберг се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле и със силен шут разстреля българската врата. Това се оказа и последния гол в мача и така Арда завърши с поражение престоя си в Турция.

НА ЖИВО: Хебър - Крумовград 0:0

Следете с NOVSPORT.COM

Левски с подробности за билетите за мача с Пирин

От Левски обявиха подробности относно продажбата на билети за мача срещу Пирин (Благоевград) от турнира за Купата на България