2. - Англия
  3. Уест Хем дръпна с 5 точки над опасната зона (+ВИДЕО)

Уест Хем дръпна с 5 точки над опасната зона (+ВИДЕО)

"Чуковете" удариха Норич с два гола в края, вратарят на Кардиф герой при 0:0 с Вила, Хосе Фонте вкара единствения гол за Саутхемптън на гости на Хъл

Уест Хем се придвижи с 5 точки над опасната зона, благодарение на два късни гола при домакинството срещу Норич в среща от междинния 26-и кръг на Висшата лига. „Чуковете” удариха „канарчетата” с 2:0, като успеха донесоха Джеймс Колинс и Мохамед Диаме.

Колинс завърши центриране на Диаме в 84-ата минута преди полузащитникът да подпечата третата поредна победа в 90-ата.

Триото на Норич Гари Хупър, Робърт Снодграс и Алекс Тетей имаха възможности през първото полувреме, спасени всичките от вратаря Адриан.

Така отборът на Сам Алардайс се изкачи до 10-ото място.

Вратарят на Кардиф Дейвид Маршал спаси тима си от загуба при нулевото равенство у дома срещу Астън Вила.

Шотландският национал направи решително спасяване в последната минута при опит на Андреас Вайман, за да донесе точката на застрашения от изпадане тим.

Нападателите на Кардиф Фрейзър Кембър и Крейг Нуун удариха по една греда в една и съща атака през първото полувреме. Но нито един отбор не успя да прокара топката зад голлинията, благодарение най-вече на героичните изяви на Маршал.

Хосе Фонте вкара единствения гол за Саутхемптън при гостуването на Хъл в друга среща от Висшата лига.

Двата отбора имаха по една греда през първото полувреме. Удар на Шейн Лонг за Хъл с глава срещна страничния стълб, а фалцов шут на Джей Родригес се отби в напречната греда.

Голът на Фонте пък бе решен от системата, въведена през този сезон, след меле в наказателното поле.

Никица Елавич и Соне Алуко пропуснаха късни възможности за Хъл, докато Джак Корк, който все още няма гол за „светците”, удари греда в последната минута.

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)