2. - "А" група
  3. Оперираха счупения глезен на Стивън Петков в "Пирогов"

Оперираха счупения глезен на Стивън Петков в "Пирогов"

Очаква се юношата на Левски да е готов за старта на лятната подготовка

Голмайсторът на Монтана Стивън Петков претърпя операция в ”Пирогов”. Навършващият в неделя 22 години футболист счупи десния си глезен при победата на монтанци с 2:1 над Ботев (Пловдив), припомня chervenkarton.com. Петков откри резултата преди почивката, а в средата на второто полувреме се контузи и непусна принудително. Рентгеновата снимка, която си направи след мача, показа, че десният му глезен е счупен. В късния след обяд вчера бившият младежки национал бе опериран от завеждащия Първа травматологична клиника към Университетска многопрофилна болница за активно лечение и спешна медицина д-р Виктор Спасов.

„Страшно много съжалявам, че няма да мога да помогна в най-важните срещи на отбора, но съм сигурен, че и без мен момчетата ще се справят и ще запазим мястото си в групата”, заяви по телефона от болничната стая в „Пирогов“ Стивън Петков.

Очаква се юношата на Левски да е готов за старта на лятната подготовка на монтанци.