2. - "А" група
  3. Черноморец привлече младежки национал

Черноморец привлече младежки национал

Младежкият национал на България Бранимир Костадинов изненадващо подписа с Черноморец, пише „7 дни спорт". Точно в 16.30 часа в четвъртък, 20-годишният нападател и директорът на клуба Фреди Бобич сложиха подписите си под договор за три сезона.

Любопитно е, че по време на отпуската си Костадинов изигра един мач и отбеляза два гола за "акулите".

Юношата на Славия, австрийския ЛАСК (Линц) и шотландския Хартс беше картотекиран за последния двубой на дублиращия състав на бургазлии за сезона срещу Вихрен. Срещата завърши при резултат 6:0 за "акулите", а Костадинов отбеляза два гола и подаде за три от попаденията.

Вероятно това е предизвикало интереса на ръководството на клуба, което е решило да му отправи предложение за договор. Към нападателя оферти имаше от няколко клуба от чужбина.