2. Втора лига
  3. Славия победи Ботев (Криводол) с 3:2 в контрола

Славия победи Ботев (Криводол) с 3:2 в контрола

Отборът на Славия победи Ботев (Криводол) с 3:2 в контрола, играна на стадион "Славия" в кв. „Овча купел”, предаде репортер на Novsport.com.

Головете за "Славия" отбелязаха Тодор Колев - 2 гола (в 44-та и в 51-вата минути) и Стоян Георгиев - в 64-та минута. Два гола за отбора от Западната "Б" футболна група вкара техният топреализатор Николай Владинов - в 7-ата и в 27-ата минута.

Старши треньорът на Славия Велислав Вуцов започна мача със следния състав: Емил Петров,Радослав Димитров,Кавдански,С. Георгиев, Роберт Петров, Дюлгеров, Коприваров, Иванов, Бето,Колев, Жуниньо. Бразилският нападател Жуниньо, който е на проби в Славия, "се отличи" с три пропуска - един път сам срещу вратаря, втория път от границата на наказателното поле би в тялото на защитник, а третият път диагонален удар с глава от близко отново не намери очертанията на вратата.

Головете за Криводол станаха срлед грешки в защитата на "белите", но след това по-опитният отбор стигна до победата. През второто полувпреме играта на Славия в нападение бе по-добра, тъй като се включиха успрешно Дубала и Дениран Ортега.

Приятелският мач бе наблюдаван от президента на „белите” Венцеслав Стефанов.

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Добруджа победи с 1:0 Локо ГО преди сблъсъка с ЦСКА