2. Славия
  3. 6 ОТ 6 ЗА СЛАВИЯ! "Белите" си тръгват само със загуби от Турция (ВИДЕО)

6 ОТ 6 ЗА СЛАВИЯ! "Белите" си тръгват само със загуби от Турция (ВИДЕО)

Отборът на Тарханов падна с 1:3 от Ротор

Славия допусна шесто поредно поражение в контролните си срещи по време на лагера в Анталия. В последната си проверка на турска земя тимът на Александър Тарханов загуби с 1:3 от Ротор Волгоград.

Олег Алейник даде аванс на руснаците след точно изпълнение на дузпа в 20-ата минута, а Радослав Кирилов изравни пет по-късно.

Шест минути преди почивката Иля Кожухар отново изведе Ротор напред, а малко след това попадение на Емил Стоев беше отменено заради извършено нарушение.

В 48-ата минута Андрес Понсе реализира третия гол за отбора от руския елит.

Славия се завръща в София в събота и до подновяване на шампионата в Първа лига ще се подготвя на своя стадион.

Състав на Славия: Светослав Вуцов, Андреа Христов, Емил Виячки, Петър Патев, Филип Антовски, Георги Вълчев, Петър Вуцов, Радослав Кирилов, Емил Стоев, Мартин Сораков, Димитър Рангелов
Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?