3. Отбор от Чемпиъншип измъчи Бербатов и Фулъм за ФА къп

Отбор от Чемпиъншип измъчи Бербатов и Фулъм за ФА къп

„Котиджърс” завършиха наравно 1:1 с Блекпул у дома, българският нападател с цял мач

Отборите на Фулъм и втородивизионния Блекпул заършиха наравно 1:1 на „Крейвън Котидж” в среща от 3-ия кръг на ФА къп. По този начин победителят от двойката ще се определи след изиграването на втори мач в Блекпул.

Изненадващо с оглед на надмощието на лондончани, гостите от Чемпиъншип откриха резултата в 60-ата минута с попадение на Людовик Силвестър, който смълча трибуните с хубав удар в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Дейвид Стокдейл.

В 78-ата минута обаче 35-годишният Йоргос Карагунис възстанови равенството, отбелязвайки първия си гол за Фулъм.

Българският нападател на лондончани Димитър Бербатов започна като титуляр и остана на терена през целия двубой, но така и не съумя да спести на отбора си преиграването.

В заключителните минути на срещата домакините натиснаха здраво своя съперник в търсене на победното попадение, но в крайна сметка резултатът остана непроменен.