3. "Магически" гол на Бербатов донесе първа победа на Монако в контролите (ВИДЕО)

"Магически" гол на Бербатов донесе първа победа на Монако в контролите (ВИДЕО)

Българинът отбеляза единственото попадение при успеха с 1:0 над колумбийския Атлетико Хуниор

Димитър Бербатов донесе първа победа на Монако в предсезонните контроли. Българският нападател отбеляза единственото попадение при победата с 1:0 над колумбийския Атлетико Хуниор с прекрасен ножичен удар.

50 000 зрители бяха дошли да наблюдават срещата в Баранкиля, но не успяха да видят любимеца си Радамел Фалкао в действие, който все още не е напълно възстановен от травмата си.

Колумбийците не успяха да видят и Хамес Родригес, чиято звезда изгря на Мондиал 2014, като се очаква в идните дни полузащитникът да стане играч на Реал (Мадрид).

Победният гол на Димитър Бербатов падна в добавеното време на първата част. След центриране отдясно се получи рикошет в играч на домакините, Бербатов се нагласи перфектно за топката и с красив ножичен удар заби кълбото по диагонала.

Българинът отстъпи мястото си на терена пет минути преди края на двубоя, като беше изпратен с бурни аплодисменти от феновете по трибуните, които го възнаградиха за прекрасното му изпълнение.

Следващата контрола на монтегаските е срещу Насионал (Меделин).
Индзаги след 4:4 с Юве: Има огорчение