3. Детска играчка прекъсна мач от Бундеслигата

Детска играчка прекъсна мач от Бундеслигата

Айнтрахт (Франкфурт) повеждаше на 3 пъти, но взе само точка след 3:3

Шестият в класирането Айнтрахт Франкфурт три пъти повеждаше в резултата, но завърши с 3:3 като гост на Фрайбург в среща от 22-ия кръг на футболното първенство на Германия. Подобно на много мачове този уикенд, двубоят беше спрян в началото на второто полувреме заради протести на феновете срещу плановете на германската лига за външен инвеститор.

В събота автомобили с дистанционно управление, носещи димни бомби, влязоха на терена на мача от Втора Бундеслига между Ханза Рощок и Хамбургер ШФ. Този път самолет играчка с дистанционно управление прелетя над терена по време на двубоя, което доведе до прекъсване. След това от трибуните се изсипа порой от бонбони и играчите се прибраха в съблекалнята. В крайна сметка те се върнаха на терена след няколко минути.

Омар Мармуш откри резултата в 27-ата минута на срещата с деветото си попадение за сезона, което се случи и след подхлъзване на защитника на Фрайбург Яник Кайтел. Осмият в подреждането Фрайбург изравни три минути по-късно чрез японеца Рицу Доан.

Ансгар Кнауф отново изведе гостите напред в резултата в 35-ата минута, но в добавеното време на първата част Винченцо Грифо изравни от дузпа за Фрайбург. В 72-ата минута Кнауф с превъзходен удар от границата на наказателното поле направи 3:2 за Айнтрахт Франкфурт, а резервата Михаел Грегорич с глава в 90-ата фиксира крайното 3:3.

Шампионът Байерн Мюнхен гостува на Бохум в момента с надеждата да намали преднината на Байер Леверкузен на върха в класирането отново на пет точки.

ОБЗОР: Селта и Райо бият като гости в Испания

Вижте всички резултати, програма и класиране в Ла Лига

Майнц удари новака Санкт Паули

С класическото 3:0 в мач от VI кръг на Бундеслигата

Евертън и Нюкасъл се занулиха в мач с отменен гол и пропусната дузпа

Двата тима не си отбелязаха голове

Аталанта разби Дженоа след хеттрик на Ретеги (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха опонента си с 5:1

Милан ще се опита да се справи с Фиорентина със състава от мача с Интер

Отборът залага на сигурното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)

Отборът на Мъри победи Сивасспор

Бившият треньор на ЦСКА Саша Илич бе уволнен от Пари НН (ВИДЕО)

Руският клуб изписа сърбина за слаби резултати

Тиаго Мота разкри как Юве ще се справи без Бремер

Всички в ще дадат нещо повече на терена заради контузията му, смята треньорът на „бианконерите“

Манчестър Сити имаше проблеми срещу Фулъм, но все пак се върна към победите (ВИДЕО)