3. Бивш футболист на Славия наказа шампиона на Русия

Бивш футболист на Славия наказа шампиона на Русия

Стив Ренет вкара едно от попаденията при равенството на Сибир срещу Рубин (Казан) - 2:2

Преотстъпеният от Славия в Сибир Стив Жозеф Ренет вкара едно от попаденията за тима си при равенството 2:2 срещу шампиона Рубин (Казан). Срещата бе от 23-ия кръг на руската Висша лига.

Френският защитник, който е собственост на "белите" даде преднина на Сибир в 29-ата минута. За Ренет това бе първи гол в Русия от 6 изиграни мача до момента.

В 50-ата Кристиан Нобоа изравни за Рубин от дузпа, а в 80-ата Салваторе Бокети също реализира във вратата на домакините и така тимът от Казан поведе с 2:1. Сибир все пак стигна до точката с попадение на Роман Беляев в 82-ата минута - 2:2.

Така Рубин остана втори във временното класиране с 47 точки от 23 мача. Лидерът Зенит е с 50 от 20 двубоя. Сибир е на последната 16-а позиция с 16 точки в актива си.

"Чуковете" спечелиха с 2:1

Челси не даде шанс на "свраките" да вземат нещо, Палмър и Джаксън бележат за успех на "сините"

Лондончани спечелиха с 2:1

Кристъл Палас победи слаб Тотнъм и взе изключително важни три точки в лондонското дерби