3. Зенит води на Литекс с 1:0 след едно полувреме игра в Дубай

Зенит води на Литекс с 1:0 след едно полувреме игра в Дубай

На мача присъстват около 150 зрители, а единственото попадение до този момент реализира защитника Анюков.

Носителят на Купата на УЕФА и Суперкупата на Европа Зенит (Санкт Петербург) води с 1:0 на българския Литекс след едно полувреме игра на контролата между двата тима, която се играе на стадиона на най-популярния дубайски клуб “Ал Ахли”, съобщи „Дарик радио”. На мача присъстват около 150 зрители, а единственото попадение до този момент реализира защитника Анюков.

Двубоят започна добре за Литекс, като в 6-ата минута Ивелин Попов центрира отлично, но Крум Бибишков с глава не успя да уцели целта. 4 минути по-късно десният бек на Зенит Анюков направи отлично двойно подаване със свой съотборник и с премерен удар направи безпомощен Голубович за 1:0. До края на първата част Денисов имаше добра възможност да вкара втори гол за Зенит, а в 35-ата минута Сандриньо бе изведен на добра позиция, но не успя да преодолее Малафеев.

Ето и стартовите състави на двата тима:

Литекс: 1. Голубович   16. Манолев   4. Петков   22. Николов   23. Занев   25. Кишишев   24. Шандор   10. Сандриньо   15. Дока   32. Попов   18. Бибишков

Зенит: 16. Малафеев   22. Анюков   5. Дон Жин   4. Крижанац   14. Губочан   18. Зирянов   20. Файзулин   27. Денисов   44. Тимошчук   19. Дани   8. Погребняк

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)