3. Загорчич: Закономерен резултат

Загорчич: Закономерен резултат

„Двете принудителни смени малко объркаха нещата“

„Искахме победата на всяка цена. Направихме 3-4 грешки и успяха да ни вкарат два гола.“

Това каза Златомир Загорчич, след като воденият от него отбор на Славия направи домакинско реми 2:2 срещу последния в класирането отбор на Спартак (Варна).

„Двете принудителни смени малко объркаха нещата. Успяхме да вкараме и два гола, търсихме и трети. Спартак игра много защитно, трудно е да се пробият. Закономерен резултат”, посочи Заги.

„Постоянно говорим с всички момчета. Те заслужават да играят, знаят каква работа да вършат. Понякога може да реагираме добре, понякога да не се получат. Много борба в днешния мач, не чак толкова качество. Няма от какво да се оплакваме, а гледаме напред към следващия мач с Черно море. Опитахме се тяхната защита да я преодолеем с по-бързи пасове. След промяната не можеше да играем по този начин. На полувремето говорихме да се внимава за грешки и контраатаки. Нямахме концентрация в определени моменти и ни вкараха гол. Мисля, че днес към 70/80% от мача се игра в една половина. Момчетата искаха да се спечели този мач. Сега ще се занимаваме с Черно море през тази седмица. Дано да спечелим този мач”, завърши Загорчич.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)