3. Томаш ще вдигне ЦСКА, убеден е Владо Манчев

Томаш ще вдигне ЦСКА, убеден е Владо Манчев

Вижте какво каза треньорът на дублирация отбор

Треньорът на дублиращия отбор на ЦСКА Владимир Манчев даде интервю за „Тема Спорт“ след равенството 0:0 с Монтана като гост в събота.

„Стана много интензивен мач, в който и двата отбора се вложиха максимално. Монтана са много силен отбор, да не кажа най-добрият в групата и за това срещу тях играхме по-компактно в защита. През първото полувреме имахме проблеми с техните извеждащите подавания и късметът ни покри да не получим гол. След почивката бяхме напълно равностойни и смятам, че резултатът е справедлив.

Марин Орлинов е много добър вратар и затова е при нас. Имаме и други млади и много талантливи футболисти, които с такива срещи ще израстват. От мач на мач започваме все повече да показваме това, което искам. Проблем за нас е, че не домакинстваме на наш терен, навсякъде сме гости. В момента текат ремонти дейности на Панчарево, предстои да бъде изграден стадион „Българска армия“, който ще бъде едно бижу. Така че се надявам в скоро време да си имаме наш дом.

Амос Юга има някаква контузия и затова не е с нас. Като се възстанови ще мога да разчитам отново на него. Но за нас е важно да развиваме младите момчета от школата и точно затова е направен този отбор, в него да трупат минути и да са готови при нужда да бъдат качени в първия тим. А кой и кога – за това думата ще има Александър Томаш“, заяви Манчев. На въпроса дали Томаш ще вдигне представителния тим на ЦСКА и ще го изведе там където му е мястото бившият нападател бе категоричен: „Със сигурност! Не се притеснявайте за това!“.