3. Стойчо Младенов доволен от второто полувреме срещу Славия (ВИДЕО)

Стойчо Младенов доволен от второто полувреме срещу Славия (ВИДЕО)

"Имаме много добро нападение", заяви той

Старши треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов остана доволен от играта на своя тим през второто полувреме в двубоя със Славия, спечелен с 3:2. Той сподели, че статичните положения са важен компонент за играта на тима му. Младенов отличи силната игра в атака и слабата в дефанзивен план.

„Моята оценка е добра след смените. През второто полувреме показахме много положителна игра. През първата част бяхме много еднообразни и бяхме много по-лесно обезвредени. С включването на по-експлозивните крила успяхме да покажем повече креативност. Виждате, че когато Кери не играе добре или крилата не са активни сме твърде еднообразни. Естествено, трябва да подобрим и играта си в дефанзивен план, защото на моменти се пропукваме. Статичните положения са важни, не подценяваме нито един компонент. В контролите показвахме по-голямо спокойствие, надявам се след тази победа да успеем и тук да играем така. Всеки мач излизаме да побеждаваме. На 70-80% залагаме всичко на атаката. Имаме отлично нападение. Връщането на Варела ще подобри креативността. Трябва да поработим отзад, допускаме лесни голове. Няма да коментирам решенията на съдията, вие преценете дали има двоен аршин“, каза Стойчо Младенов.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа