3. Славия удари Янтра в контрола

Славия удари Янтра в контрола

Бивш защитник на Левски титуляр за тима на "белите"

Славия победи с 3:0 втородивизионният Янтра Габрово в контролна среща, играна на стадиона в "Овча купел". Гьоко Зайков започна като титуляр за столичани, както и вратарят Николай Кръстев. Беларуският халф Микита Николаевич също получи игрови минути от Златомир Загорчич. Два гола за успеха на "белите" вкара рожденикът Тони Тасев, а крайния резултат оформи Димитър Стоянов.

Тони Тасев откри от дузпа в 41-ата минута, а наказателният удар бе свирен за нарушение срещу Ерол Дост. Само две минути след това Тасев напредна добре с топка в крака и удвои аванса на Славия.

Малко преди края на двубоя Димитър Стоянов получи в наказателното поле и вкара трети гол за "белите".

Славия: 12. Кръстев, 83. Попадийн, 29. Зайков, 23. Виячки, 3. Томбак, 16. Нгуена, 17. Дост, 14. Николаевич, 88. Тасев, 19. Сораков, 7. Бакеро.

Янтра: 23. П. Иванов, 89. Ангелов, 4. Тенев, 5. Гаджалов, 25. Петров, 6. Казаков, 24. Гаджев, 17. Недков, 71. Т. Иванов, 8. Н. Георгиев, 73. Данчев.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа