3. Славия стана за страшен резил - загуби от аматьорския Пирин (Разлог)

Славия стана за страшен резил - загуби от аматьорския Пирин (Разлог)

"Белите" тотално се изложиха

Амбициозният отбор на Славия допусна много сериозна издънка, губейки контролата срещу аматьорския Пирин (Разлог) с 0:1, предаде кореспондент на Novsport.com.

Двата отбора се изправиха един срещу друг на градския стадион в Сандански, а момчетата на Емил Велев тотално разочароваха с представянето си.

Още в 3-ата минута "белите" имаха добър шанс да открият резултата, когато бразилецът Баяно премина през бранител на разлогчани и стреля силно, но топката попадна право в ръцете на стража на аматьорския тим.

Две минути по-късно Георги Христов прати топката на сантиметри от страничната греда и изпусна второто добро положение за софийския тим.

В 6-ата минута пред Пирин също се откри добра възможност, но ударът на Пандев, който се възползва от грешка на стража на "белите" Вълков, прелетя над гредата.

В 22-ата минута обаче младокът демонстрира много добър рефлекс, спасявайки удар на Георгиев от фаул.

До края на полувремето славистите надиграха своя противник и изпуснаха няколко добри положения, от които така и не падна гол.

Второто полувреме като цяло бе доста скучно. В 55-ата минута удар на Баяно профуча близо до гредата. В следващите минути нямаше кой знае какви положения.

В 83-ата минута Пирин обаче шокира своя съперник и откри резултата. В ситуацията реферът Иван Бабанов отсъди дузпа за нарушение на Зарев срещу Фикиин, а наказателният удар бе изпълнен от Пандев, който откри резултата и на практика оформи крайното 0:1 за Пирин.

Съставът на Славия:

1-о полувреме: Вълков, Дяков, Димитров, Генев, Филипов, Божов, Г. Христов, Пеев, Баяно, Том, Сечков
2-о полувреме: Зарев, Дениран, Огнянов, Предев, Илиев - к, Георгиев, Данило, Желев, Ортега, Байдаков

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа