3. Славия спечели купата при юношите до 18 години (ВИДЕО)

Славия спечели купата при юношите до 18 години (ВИДЕО)

„Белите“ биха Левски във финала и ще играят в младежката Шампионска лига

Славия спечели купата на Българския футболен съюз при юношите до 18 години и през следващия сезон ще играе в младежката Шампионска лига.

"Белите" се наложиха с 2:1 над Левски във финала, игран на стадион "Александър Шаламанов".

Славия имаше превъзходство през първата част и в самото начало попадение на Валентин Петров беше отменено заради засада. В последните секунди на първата част Чунг Нгуен До пропусна да се разпише от дузпа, спасена от вратаря Йоан Загоров.

Три минути след почивката Наско Кехайов напредна и с удар от наказателното поле откри резултата в полза на Славия, воден от старши треньора Иван Иванов.

В 81-ата минута Нгуен До асистира за резервата Румен Рангелов, реализирал втори гол във вратата на "сините", които се добраха до почетен гол чрез Георги Коричков в последните секунди на срещата.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа