3. Славия с реми в последната си контрола

Славия с реми в последната си контрола

Нерви и червени картони на стадиона в Овча купел

Славия не успя да победи третодивизионния Балкан Ботевград в последната си контрола преди подновяването на шампионата. Двубоят между двата тима завърши при резултат 0:0.

Славия започна по отличен начин мача, като можеше да поведе още в 5-ата минута. Йон Бакеро изведе отично Мартин Сораков отдясно и той стреля, но топката срещна дясната греда на Костадин Котев.

Малко по-късно "белите" получиха право да изпълнят фаул пред наказателното поле на съперника. Зад топката застана Тони Тасев, който обаче стреля над напречната греда.

След почивката двата тима си размениха по още няколко положения, но до гол така и не се стигна. За сметка на това в 72-ата минута съдията изгони двама играчи на Балкан. Първо Здравко Атанасов отиде да се саморазправя със страничния рефер, което принуди главния арбитър да го прати под душовете. В последвалата суматоха Йордан Атанасов също бе изгонен.

Славия - Балкан 0:0

Славия: 1. Петков, 18. Д. Стоянов, 77. Вълчев, 37. Керчев, 4. Соарес, 73. Минчев, 5. Атанасов, 20. Николаевич, 88. Тасев, 19. Сораков, 7. Бакеро.

Балкан: 1. Котев, 18. Бояджиев, 30. С. Иванов, 6. Велков, 11. Руйчев, 17. Апостолов, 7. Атанасов, 10. Цветков, 9. Долапчиев, 19. П. Петков, 15. Бонев.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа