3. Славия допусна обрат от 2:0 в контрола в Турция (ВИДЕО)

Славия допусна обрат от 2:0 в контрола в Турция (ВИДЕО)

"Белите" загубиха с 2:4 от руснаци

Славия загуби с 2:4 от руския Иртиш Омск в контролна среща, която се игра в Турция. "Белите" поведоха с 2:0, но допуснаха пълен обрат.

Двубоят започна с опасност пред вратата на Иртиш. Калоян Кръстев можеше да открие резултата още в четвъртата минута, когато се оказа на добра позиция в наказателното поле на руснаците. Централният нападател на Славия обаче стреля над целта. В ответната акция младият страж на "белите" Иван Дерменджиев трябва да показва класа, вадейки с пръсти коварен изстрел под гредата.

В 20-ата минута Славия поведе. Калоян Кръстев се разписа от дузпа. 12 минути по-късно столичани вкараха втория гол. Мартин Сораков направи хубав рейд и се разписа за 2:0.

В 35-ата минута съдията даде дузпа за руснаците, които я превърнаха в гол.  Разписа се Стеклов.  В 40-ата минута Илия Буюкин се възползва от грешка в центъра на отбраната на "белите" и прати топката зад гърба на Дерменджиев - 2:2.

В последната минута на първата част Олег Тарбанов направи 3:2 за Иртиш

В продължението на мача Иртиш вкара четвърти гол.

НА ЖИВО: Лудогорец - ЦСКА 1948