3. Септември би Ботев (Враца) с 3:1 на сбогуване с елита (ВИДЕО)

Септември би Ботев (Враца) с 3:1 на сбогуване с елита (ВИДЕО)

Столичани вече бяпа отпаднали от efbet Лигата

Септември постигна победа с 3:1 над Ботев Враца в среща от 35-ия кръг на шампионата.

Още в 6-а минута Красимир Тодоров от Ботев Враца остана очи в очи с Иван Василев, но вратарят на Септември спаси. Домакините отговориха с пробив на Мартин Стоянов.

Мартин Петков от Септември също получи добра възможност, но Костов майсторски отрази.

В 28-ата минута Септември откри, след като Красимир Костов не успя да реагира добре, като топката премина през ръцете му, удари се в гърди му и спря в мрежата.

След подновяването на играта Септември продължи да играе по-добре. В 63-ата минута Митко Митков с мощен диагонален удар покачи на 2:0.

В 79-а минута Петър Кепов стреля от разстояние и успя да изненада Иван Василев и резултатът бе намален на 2:1.

Секунди по късно Даниел Генов напредна чудесно с топка в крака и отклони към Радослав Захариев, който бе останал сам пред голлинията не успя да се разпише.

В добавеното време на срещата съдията Ивайло Ненков отсъди дузпа за домакините, която бе реализирана от Красимир Станове за крайното 3:1.

Сериозни проблеми за Локо Пловдив преди мача с Черноморец

Много футболисти ще отсъстват за 1/16-финалния сблъсък

Стоичков гласува в Париж, а Балъков в Палма де Майорка

И двамата коментираха днешния изборен ден

Задържаха футболист за нападение над журналист след скандал с купен вот на изборите

Вижте подробности за скандала

„Моряците“ с куп проблеми преди мача за Купата

Вижте какви са те

Треньорът на Черноморец (Бургас) си пожела футболен празник срещу Локо (Пловдив) за Купата

Ангел Стойков обеща, че отборът му ще даде всичко от себе си

ЦСКА поднови тренировки без доста от играчите си

Отборът се готви интензивно за предстоящия мач за Купата на България срещу Добруджа