3. Обявиха програмата на Лудогорец за мача в Батуми

Обявиха програмата на Лудогорец за мача в Батуми

Лудогорец заминава за Грузия във вторник сутринта. Групата на шампианите ще лети за Батуми с чартърен полет от Варна в 9,30 часа. Мачът реванш с Динамо от 1 предварителен кръг на Шампионската лига е в сряда от 20,00 часа българско време на стадион "Аджарабет Арена".

Във вторник Лудогорец ще проведе официалната си тренировка в 20,00 ч. 20 минути по-рано Георги Дерменджиев ще даде пресконференция. Лудогорец се прибира в България веднага след мача с Динамо (Батуми) в сряда. Очаква се чартърът на отбора да кацне във Варна около 1,30 часа в нощта срещу четвъртък.

Според букмейкъра 8888.bg вероятността за победа на Динамо е 22,5 процента. Шансовете за равенство са 24,8%, а за нова победа на Лудогорец 52,9%. "Орлите" победиха с 3:1 в първия мач на "Хювефарм Арена". При краен успех Лудогорец ще срещне във втория квалификационен кръг на Шампионската лига Динамо (Минск) или Пюник (Ереван).