3. Локо София и Крумовград спукаха топката за 0:0 (ВИДЕО)

Локо София и Крумовград спукаха топката за 0:0 (ВИДЕО)

Локомотив София и Крумовград завършиха 0:0 на старта на съботната програма на осмия кръг на efbet Лига в мач почти без голови положения.

Първата добра възможност се откри в 9-ата минута, когато недобре отиграна топка дойде при Матеус Соуса, който овладя с глава и стреля от въздуха от удобна позиция в наказателното поле. В последния момент обаче Диме Димов успя да блокира удара и да предотврати опасност пред Любенов.

В следващите минути интересни ситуации липсваха. В 22-ата Диего Рапосо стреля от дистанция, но топката премина над напречната греда.

Така след първите 45 минути на стадиона в "Надежда" двата тима не успяха да отправят точен удар и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0.

В 48-ата минута дойде и първият точен удар в срещата. Тогава Анте Аралица отправи изстрел с глава след центриране, но право в ръцете на Янко Георгиев.

В 77-ата минута Анте Аралица получи страхотно подаване от Доналцо Ацка в наказателното поле, но не успя да отправи точен удар и прати топката в аут.

До края на двубоя така и не успяха да паднат попадения. Локомотив имаше няколко нелоши атаки, но не застраши вратата на Крумовград. В 88-ата минута Светослав Диков засече центриране с глава, но прати топката покрай вратата. По този начин срещата завърши 0:0.

Локомотив София - Крумовград

Локомотив: 24. Александър Любенов, 12. Бруно Франко, 31. Красимир Станоев, 4. Диме Димов, 26. Мамаду Диара, 13. Селсо Рапосо, 3. Доналдо Ацка, 11. Анисе Бру, 8. Симеон Славчев, 29. Анте Аралица, 44. Мики Орачев

Крумовград: 1. Янко Георгиев, 5. Матей Шимич, 24. Лазар Марин, 44. Божидар Кацаров, 7. Момчил Цветанов, 2. Джунейт Али, 25. Станислав Работов, 13. Диего Рапосо, 10. Серкан Юсеин, 9. Рафаел Фуртадо, 70. Матеус Енрике

Тони Велков: Резултатът отговаря на показаното

Старши треньорът на Локомотив София Антон Велков бе реалист след равенството 0:0 при домакинството на Крумовград

Треньорът на Крумовград: Хубавото е, че в пореден мач не допускаме гол

Старши треньорът на ФК Крумовград Атанас Рибарски беше доволен от това, че тимът му в поредна среща не допуска гол и не търпи поражение

НА ЖИВО: Левски - ЦСКА (СЪСТАВИТЕ)

Следете мача с NOVSPORT.COM

Капитанът на Спартак Вн поиска прошка от феновете

Загубата на „соколите“ с 0:3 в Стара Загора е най-голямата за тях през тази кампания

БФС почете 100 години ФК Борислав Първомай

Юбилеят на клуба бе почетен в едноимения град с любителски мач на ветераните на ФК Борислав и ФК Локомотив Пловдив, който завърши с равенство, съобщиха от БФС.

Левски: Край! Билетите свършиха

Символичният домакин в дербито – Левски, обяви, че билетите за сините сектори на Националния стадион „Васил Левски“ са разпродадени